Festiwal GOLAS w Giżycku! Zapisz się na warsztaty artystyczne już dziś.

Festiwal GOLAS. 26 czerwca w Giżycku. Opracowanie graficzne materiałów festiwalowych: Anna Trzpil-Zagórska @an.zagorska

Zapraszam was na spotkanie ze sztuką i rzemiosłem artystycznym! GOLAS – czyli Giżycka Otwarta Letnia Akademia Sztuki, to okazja do wzięcia udziału w profesjonalnych, bezpłatnych warsztatach i pokazach.

Fachowe narzędzia i materiały oraz komfort pracy w kameralnych grupach sprzyjać będą zdobywaniu nowych umiejętności, pobudzą Waszą kreatywność i wrażliwość.
Nie zwlekajcie z zapisami. Ilość miejsc ograniczona!

Pod okiem doświadczonych twórców i twórczyń stworzycie prawdziwe dzieła sztuki!

Atrakcje otwarte dla wszystkich! 


W ostatnią niedzielę czerwca w Giżycku odbędzie się pierwsza edycja Festiwalu GOLAS, czyli Giżycka Otwarta Letnia Akademia Sztuki.

Pomysł na Festiwal powstał w odpowiedzi na potrzeby zarówno lokalnych artystów i rzemieślników, jak i osób lubiących twórczo spędzać czas. GOLAS jest okazją do wzięcia udziału w bezpłatnych pokazach i warsztatach, prowadzonych przez rzemieślniczki i artystki.

Bogaty program festiwalu jest pełen atrakcji zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci. Kiermasz sztuki i rękodzieła, wspólne tkanie dywanu, pokaz animacji świetlnych, sitodruk na żywo oraz spektakle teatru kamishibai – to wszystko czeka na festiwalowych gości.

Nie zwlekajcie z zapisami. Ilość miejsc ograniczona!

Program festiwalu oraz informacje na temat do zapisów dostępne są na stronie www.golasfestiwal.pl.

Festiwal GOLAS: 26 czerwca w Giżycku, od 10.00 do 18.00, przy ulicy Przyszłość 1.

Festiwal GOLAS, 2022r. Topole Rugs & Crafts. Tkactwo @topole.rugs
Festiwal GOLAS, 2022 r. Małgorzata Lewczyk @Maszkarada_Ceramika
Festiwal GOLAS, 2022r. Joanna Tomczak. Mapa Kresek @mapakresek
Festiwal GOLAS, 2022 r. Anna Trzpil Zagórska @an.zagorska

FESTIWALOWI ARTYŚCI:
Maszkarada Ceramika – www.maszkaradaceramika.pl @maszkarada
Topole rugs & crafts – www.topole.squarespace.com
Martyna Malka Górecka – www.powidok-szkolarysunku.pl
Mapa kresek – @mapakresek
Marta Cierluk – @MartaCierluk
Kolor Kolektyw – www.kolorkolektyw.pl
Mały Teatr Ilustracji – www.malyteatrilustracji.pl
Anna Trzpil-Zagórska – @an.zagorska

Festiwal GOLAS, 2022 r. Marta Cierluk, rzeźbiarka @martacierluk
Festiwal GOLAS, 2022 r. Martyna Malka Górecka @martynamalka
Festiwal GOLAS, 2022 r. Mały Teatr Ilustracji @malyteatrilustracji
Festiwal GOLAS, 2022 r. Kolor Kolektyw @kolor_kolektyw

ORGANIZATORZY:
LOT Mazury, Maszkarada Ceramika @maszkarada_ceramika

SPONSOR:
Miasto Giżycko @gizycko

PATRONAT MEDIALNY:
Konik Kreatywny @konikreatywny
Rękodzielnicze Rewolucje link

OPRACOWANIE GRAFICZNE MATERIAŁÓW FESTIWALOWYCH:
Anna Trzpil-Zagórska @an.zagorska

 


#dlaartystów KURSY ONLINE. EBOOK. KONSULTACJE. Kliknij w obrazek i przejdź do sklepu >>

Kursy online dla artystów. Sprawdź pełną ofertę w SKLEPIE Konika Kreatywnego.



Konik Kreatywny

Konik Kreatywny to blog o ciekawych ludziach,
produktach i ideach.
Zawsze w smak tym,
którzy lubią się zainspirować.

Nazywam się Katarzyna Moczulska. Piszę dość szeroko o sztuce tworzenia z pasją.

Na razie brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres mailowy nie będzie opublikowany.

0
    0
    Twój koszyk
    Koszyk jest pustyWróć do sklepu