NOWY CYKL / Korki z Instagrama dla Artystów. Część pierwsza. O zwiększeniu zasięgów i świadomym postowaniu.

Podcast Konik Kreatywny, Odcinek 01 / Korki z instagrama dla artystów. Część pierwsza. O zwiększeniu zasięgów i świadomym postowaniu.

To pierwszy odcinek w nowym, 2020 roku. Za nami pierwszy rok współpracy. Pierwsze pół roku podcastowania. Drodzy artyści, projektanci, twórcy; zapraszam Was na nowy cykl czyli „Korki z Instagrama dla Artystów”.

Ten odcinek jest noworocznym prezentem ode mnie, od Konika Kreatywnego; dla Was. Dedykuję go przede wszystkim artystom zainteresowanym sprzedażą.

To właśnie ten rok naszej znajomości pokazał mi jak niewielu z Was potrafi świadomie korzystać z całkiem niezłego narzędzia jakim jest instagram, dzięki któremu możecie dotrzeć do potencjalnego klienta ze swoją sztuką.

Nie chodzi mi o ilość serduszek pod postem a o działania przekładające się na większe zasięgi organiczne i na realny kontakt z odbiorcą zainteresowanym Waszą twórczością i jej kupnem.

Zapraszam Cię na pierwszy odcinek, nowego cyklu podcastu Konik Kreatywny. Patataj!


Słuchaj na Spreaker

Nazywam się Katarzyna Moczulska. Tworzę podcast Konik Kreatywny. Nie przegap kolejnych odcinków. Zapisz się do newslettera.

W przestrzeni Konika Kreatywnego poznasz polskich artystów, projektantów i wizjonerów. Jeśli interesują Cię ciekawi ludzie, zaprojektowane produkty, niezwykłe miejsca i smaki to miejsce jest dla Ciebie.

W tym odcinku (w minutach):
00:42 / Artyści i twórcy na instagramie.
02:12 / Jak sprzedawać obrazy na instagramie?
02:39 / Relacja wyróżniona: „DO KUPIENIA” lub „AVAILABLE”
04:03 / 2 inne sposoby na komunikację o dostępności dzieła do sprzedaży.
07:20 / O tym jak poprawnie postować na instagramie.
08:02 / TARGET GROUP czyli kim jest odbiorca sztuki?
08:46 / Hasztagi
10:01 / 3 grupy hasztagów
13:40 /Oznaczaj aktywnie profile, którym chcesz się przedstawić.

Zapisz się do NEWSLETTERA i nie przegap kolejnych odcinków podcastu Konik Kreatywny.

Konik Kreatywny
Konik Kreatywny

Konik Kreatywny to blog o ciekawych ludziach,
produktach i ideach.
Zawsze w smak tym,
którzy lubią się zainspirować.

Nazywam się Katarzyna Moczulska. Piszę dość szeroko o sztuce tworzenia z pasją.

komentarzy 6
  1. Myślałam, że już sporo wiem o prowadzeniu IG, ale po moich marnych zasięgach widzę że robię coś źle, nie miałam pojęcia co… Od Ciebie usłyszałam tak oczywiste, ale nowe rzeczy! Bardzo Ci dziękuję i czekam na więcej! ?

    1. Bardzo się cieszę! Jak to mówią „Diabeł tkwi w szczegółach”. Pamiętaj też, że wszystko wymaga czasu. Algorytmy każdego dnia na nowo poznają Twoje konto i otwierają dopasowane do ciebie „drzwi”. Trzymam kciuki i jesteśmy w kontakcie! Patataj!

  2. Zasłuchana:) uf, poczułam się przywołana do tablicy 🙂 Pani Kasiu bardzo potrzebne informacje i myślę, że wielu artystom bardzo potrzebne. Zawstydzona ale naładowana pozytywną energią zabieram się za wprowadzanie zmian na stronie i instagramie. Dziękuję za wszystkie informacje i pozdrawiam serdecznie.

Dodaj komentarz

Twój adres mailowy nie będzie opublikowany.