Poznaj opinie moich klientów – Artystów, o konsultacjach, które prowadzę.

Nazywam się Katarzyna Moczulska. Jako Art Director z ponad 16 – sto letnim stażem (na rynku europejskim, USA, Hong Kong) kreuję wizerunek marek – zawodowo.

Jestem także kolekcjonerką polskiej sztuki współczesnej i aktualnej, tworzę kolekcję Konik Kreatywny i w moim interesie jest to, żeby wartość brutto polskiej sztuki rosła.

Od 3 lat prowadzę konsultację 1 na 1 pomagając Artystom w budowie strategii marki i strategii sprzedaży sztuki, którą tworzą.

Zapraszam cię na półroczną pracę nad Twoją artystyczną marką w ramach Konsultacji Artystycznej lub na audyt Twoich wszystkich działań i wyznaczenie poprawnego kierunku podczas 1 h konsultacji INSTA AUDYT.

A teraz odpowiedz sobie na pytania:

1. Czy chcesz świadomie działać na rynku sztuki?

2. Czy chcesz sprzedawać swoje prace od 5 000 zł wzwyż?

3. Sprzedajesz swoją sztukę po 20 – 40 000 zł i chcesz wiedzieć jak utrzymać tą cenę?

4. Chcesz umiejętnie dobierać pośredników, którzy będą sprzedawać twoją sztukę w Polsce i zagranicą?

5. Chcesz wiedzieć kiedy i na jakich warunkach najlepiej wystawiać swoje dzieła na aukcjach sztuki?

6. Chcesz wiedzieć jaka jest różnica między byciem na social mediach a sprzedażą sztuki za pomocą social mediów?

Pomogę zaistnieć ci na rynku sztuki z dobrą ceną i strategią na kolejne lata. Acha… nie robię nic za Ciebie! Pracujemy razem nad Twoim rozwojem.


> Sprawdź ofertę na Konsultację Artystyczną: sprawdzam ofertę


> Sprawdź ofertę na Konsultację Insta Audyt (60 minut + podsumowanie w formie prezentacji): sprawdzam ofertę


 

Przy zakupie Konsultacji Artystycznej do 20 lipca otrzymasz 1 mc dostępu do kursu Artysta PLUS+ / Kliknij i sprawdź ofertę >>>

Poznaj jedną z opinii o godzinnym spotkaniu on-line (Konsultacja Insta Audyt, sierpień 2022 r)Artysta: Łukasz Krupski #krupskisculpture  www.lukaszkrupski.pl

„Połączenie pasji tworzenia ze światem sprzedaży jest sztuką samą w sobie – rozmowa z Panią Katarzyną Moczulską okazała się bardzo realnym wsparciem, spotkaniem otwierającym oczy na złożoność problemów wynikających z funkcjonowania na rynku sztuki.

Jak się okazuje, nie są to tylko problemy, Pani Katarzyna potrafi zachęcić swoją wiedzą i optymizmem do działań, które mogą uczynić artystę niezależnym, co jest perspektywą bezcenną”. – Łukasz Krupski

 


Poznaj jedną z opini o procesie pół rocznej współpracy w ramach Konsultacji Artystycznej. Artystka: Alicja Wasilka @alicja_wasilka_art

„Konsultacje z Kasią pomogły mi rozwinąć skrzydła i wyjść z moimi obrazami z pracowni na świat. Dzięki audytowi zrozumiałam w jakim punkcie mojej artystycznej drogi jestem i ile możliwości jest przede mną.

Zamiast marnować czas na przypadkowe ruchy, otrzymałam konkretne porady jak zaplanować strategię działań, nad czym pracować i jak świadomie myśleć o artystycznym rozwoju własnej marki. Te działania dość szybko zaowocowały efektami.

Dzięki profesjonalnemu poukładaniu priorytetów i wiedzy Kasi uwierzyłam, że droga artystyczna może być także odpowiednio monetyzowana.

Kasia ma olbrzymią wiedzę, a przy tym dar opowiadania i motywowania – każde spotkanie to dawka energii, która inspiruje do działania, pracy i zdobywania nowych kompetencji.

Jako doradca, z dużą wrażliwością i wyczuciem obudziła moje pokłady odwagi aby sięgać po wyznaczone cele i nie poddawać się w tych działaniach.

Jest też też doskonałym przewodnikiem po rynku sztuki i pokazuje jakich błędów unikać budując swoją pozycję”. – Alicja Wasilka

Alicja Wasilka. Profil na IG @alicja_wasilka_art
Obraz artystki Agnieszki Krawczyk „Martwa natura 9” od 2022 r znajduje się w kolekcji Łukasza Wiącka – lubelskiego kolekcjonera, kulturoznawcy i historyka sztuki. Kolekcja: WiącekCollection

Opinia na temat konsultacji „Artystyczny Insta Audyt” z Konikiem Kreatywnym. Artystka: Agnieszka Krawczyk @agnieszka_krawczyk_art

„Czuję, że dzięki doradztwu Kasi mogę spełnić marzenie o artystycznej niezależności.
Konsultację były dla mnie punktem zwrotnym.Najlepszą inwestycją we własny artystyczny rozwój.

Żyjemy w czasach w których artysta ma wiele możliwości, wiele dróg, którymi może podążać. Jest to plus i minus jednocześnie, ponieważ nie wszystkie drogi prowadzą w dobrą stronę.

Dzięki konsultacji dowiedziałam się, w którym kierunku iść, gdzie jest mój klient i czego unikać. Pewnie doszłabym do tych wniosków za kilka lat a dzięki niesamowitej wiedzy Pani Katarzyny wiem to już teraz.

To najlepiej wydane pieniądze w artystyczny rozwój. Polecam”. – Agnieszka Krawczyk


Dzięki uprzejmości artystki. Wystawa ORGANICA na Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie. Obrazy: Światło (góra), Równowaga (dół), 100 x 120 cm, akryl na płótnie, 2021 r.

Opinia Róży Bartnickiej @roza_bartnicka o Konsultacji Artystycznej. Fragment odcinka 62:

„[…] Uważam, że Konsultacje dały mi bardzo dużo. Otrzymałam ogrom informacji. Prawdę mówiąc jeszcze nie wykorzystałam wszystkiego ale już widzę duży postęp.

Dostałam dużo informacji przede wszystkim o tym jakie są możliwości co nie znaczy, że ja muszę z nich wszystkich skorzystać. Mogę wprowadzać je w życie po kolei, w odpowiednim czasie.

Otrzymałam informację o tym jak budować relacje na rynku sztuki […] Temat sprzedaży na ASP to taki temat tabu. Poruszanie tego tematu na Akademii to tak jakby zbrudzenie siebie sprzedażą … ale dlaczego właściwie? Uważam, że to super sprawa, że kolekcjonerzy chcą mieć moją sztukę u siebie w domu, w fundacjach, czy w kolekcjach firm. Na konsultacjach było to przedstawione życiowo co było mi potrzebne. […]

Pamiętam jak na pierwszej konsultacji miałam 100 pytań o to co się wydarzy jak ktoś mi powie, że mój obraz jest za drogi, że ja mam tylko 25 lat… miałam takie absurdalne lęki, które mnie stopowały w działaniu […]” – współpraca z Różą Bartnicką rozpoczęła się w marcu 2022 r. Zakres cen prac artystki w galerii 3u10 na wystawie ORGANICA w listopadzie 2022 r wynosi od 6 000 – 11 000 zł.


Ewa Hapek. Profil na IG: @ewa.hapek.art

Opinia na temat konsultacji „Artystyczny Insta Audyt” z Konikiem Kreatywnym. Artystka: Ewa Hapek @ewa.hapek.art

„Konsultacja z Konikiem Kreatywnym była dla mnie uzupełnieniem brakującego elementu mojej artystycznej drogi o wiedzę z zakresu sprzedaży i promocji, ale też dostałam ogromną dawkę inspiracji i motywacji do tego, żeby samej dokładnie określić swoją drogę jako artysty.

Dzięki niej zrozumiałam, że to co tworzę, cały proces twórczy i przekaz obrazu to jedno a to jak chcę pokazać swoją sztukę i komu to zupełnie inna rzecz. Uświadomiło mi, że muszę jasno sobie określić po co to robię, po co mi są potrzebne social media, sklep, promocje czy newsletter.

To spotkanie dało mi też poczucie, że w kwestii sprzedaży swoich prac nie ma jednej właściwej drogi dla wszystkich – opcji jest wiele i ważne żeby znaleźć swój cel i swój sposób, robić to świadomie i nie liczyć na przypadki.

Wszystkie te pytania i odpowiedzi, które pojawiły się w mojej głowie są efektem współpracy z Konikiem Kreatywnym. Zarówno konsultacji jak i ebooka oraz mini kursów.

Już samo przygotowanie do konsultacji wg. celnych wytycznych Kasi pozwoliło mi na poukładanie priorytetów w tej kwestii i ustalenie swoich celów. Tego jaki efekt chcę osiągnąć pokazując swoje prace. Informacje zwrotne na temat moich materiałów przygotowanych na konsultacje są dla mnie niezwykle cenne i pomogły mi ulepszyć swoją prezentacje w social mediach i poza nimi. 

Ebook „Kompendium z Insta dla Artystów”, który otrzymałam w ramach konsultacji jest przygotowany niezwykle estetycznie i przystępnie, przyjemne się go czytało. Bardzo szeroko rozwinięcie tematu postów, ich rodzajów i tego jak je konstruować żeby osiągnąć pożądany efekt.

Ważne też były dla mnie informacje na temat roli story, której do tej pory zupełnie nie doceniałam. To sporo nowej wiedzy i cenię sobie to, że mogłam wrócić do informacji po kilka razy żeby sobie to dobrze przyswoić.

Byłam również bardzo pozytywnie zaskoczona tym, że Kasia nie pozostaje tylko w teorii ale popiera ją praktyką i wskazuje przykłady artystów, którzy świadomie prowadzą swoją sprzedaż odnosząc sukcesy. Dla mnie świetny produkt.

Analiza portfolio w trakcie spotkania oraz rozmowa na temat podziału prac na cykle była dla mnie ważnym momentem, który pozwolił mi pójść w planach nieco dalej niż tylko jedna lub dwie prace do przodu.

Dzięki temu zobaczyłam, że tworzenie w cyklach daje mi możliwość lepszego przekazu, problemu lub tematu i pokazaniu z szerszej perspektywy poprzez ujęcie go w wielu obrazach. Pozwala to też potencjalnym klientom na łatwiejszy dobór prac, po które czasem do mnie wracają. 

Równie istotne były dla mnie informacje dotyczące newslettera – listy kolekcjonerów. Teraz to wydaje mi się bardzo oczywiste jednak przed konsultacją byłam bardzo oporna w tej kwestii. Newsletter kojarzył min. się z nachalnymi mailami wysyłanymi codziennie z różnych sklepów.

Po rozmowie z Kasią oraz wysłuchaniu podcastów Konika Kreatywnego widzę, że lista kolekcjonerów może stać się ważnym sposobem komunikacji pomiędzy mną a moimi klientami. A ponadto może być subtelna i elegancka.

Jestem też pod ogromnym wrażeniem odpowiedzi Kasi na wszystkie moje pytania. Było ich tak dużo, że nie sądziłam, że damy radę wszystko omówić. Kasia jednak odpowiedziała na  każde zagadnienie jakie poruszyłam. Uważam, że jest to wiedza, która nie jest łatwo dostępna – dlatego bardzo cenna.

W naszym spotkaniu online ważne było dla mnie również to, że wiedza Kasi wsparła mnie w tym co już do tej pory osiągnęłam. Ta rozmowa to nie tylko nowe ogólne informacje, ale też dokładna, spersonalizowana analiza tego co robię i wyborów jakich już dokonałam. Dla mnie jako twórcy takie informacje zwrotne są niezwykle ważne.

Po konsultacji otrzymałam podsumowanie naszego spotkania, bardzo przejrzyście i estetycznie opracowane, zawierające najważniejsze rzeczy o których rozmawiałyśmy. Zarówno te spersonalizowane, dotyczące konkretnie mojej działalności, jak i te bardziej ogólne informacje dotyczące sprzedaży i promocji.

Przed konsultacją z Konikiem Kreatywnym brałam udział w różnych kursach, czytałam książki na temat sprzedaży, zarządzania swoim biznesem, promocją czy nawet wyceną. Jednak dopiero konsultacja z Kasią, jej specjalistyczna wiedza branżowa i doświadczenie, pozwoliło mi na wdrożenie konkretnych zmian, które przyniosły już pierwsze efekty”. – Ewa Hapek


Opinia na temat konsultacji „Artystyczny Insta Audyt” z Konikiem Kreatywnym. Artysta: Łukasz Kujawa @lukasz_kujawa_art

Podczas spotkania z Panią Katarzyną dowiedziałam się wielu rzeczy, o których nigdy bym nie pomyślał. Dyskusja przebiegała w miłej i profesjonalnej atmosferze.

Po spotkaniu otrzymałem swego rodzaju biznesplan (w moim odczuciu), którego się trzymam i który przynosi efekty. Aż trudno czasem uwierzyć w to, co udało się osiągnąć.

Gorąco polecam konsultację z Panią Katarzyną.

…Pani Kasia to mentorka moich sukcesów artystycznych… – Łukasz Kujawa

 


Więcej opinii znajdziesz w relacji wyróżnionej > KUP KONSULTACJĘ < na moim instagramie @konikreatywny


#dlaartystów KURSY ONLINE. EBOOK. KONSULTACJE. Kliknij w obrazek i przejdź do sklepu >>

Kursy online dla artystów. Sprawdź pełną ofertę w SKLEPIE Konika Kreatywnego.


 

Konik Kreatywny

Konik Kreatywny to blog o ciekawych ludziach,
produktach i ideach.
Zawsze w smak tym,
którzy lubią się zainspirować.

Nazywam się Katarzyna Moczulska. Piszę dość szeroko o sztuce tworzenia z pasją.

komentarze 2
 1. Podczas spotkania z Panią Katarzyną dowiedziałam się wielu rzeczy, o których nigdy bym nie pomyślał. Dyskusja przebiegała w miłej i profesjonalnej atmosferze.
  Po spotkaniu otrzymałem swego rodzaju biznesplan (w moim odczuciu), którego się trzymam i który przynosi efekty.
  Aż trudno czasem uwierzyć w to, co udało się osiągnąć.
  Gorąco polecam konsultację z Panią Katarzyną.

  …Pani Kasia to mentorka moich sukcesów artystycznych…

Dodaj komentarz

Twój adres mailowy nie będzie opublikowany.

0
  0
  Twój koszyk
  Koszyk jest pustyWróć do sklepu